Check-in
Check-out
buy voucher

Wedding.pl Poleca

WESELA I ŚLUBY

O NAS

Nowoczesny kompleks Szczawnica Park Resort & Spa wraz z Salą Bankietową Residence położony jest w samym centrum Szczawnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie promenady spacerowej oraz Mostu Zakochanych nad potokiem Grajcarek. Wszystkie obiekty należące do grupy hotelowej zachwycają współczesnym designem i innowacyjnymi rozwiązaniami, które sprawdzą się zarówno przy organizacji małych przyjęć, jak i wystawnych wesel.

SALA BANKIETOWA RESIDENCE o powierzchni ponad 400 m2 pomieści do 350 osób w układzie bankietowym z zachowaniem miejsca do tańczenia. Sale zaprojektowane są w układzie modułowym, co daje możliwość podziału na 5 sal - każda około 80 m2. Dodatkowo wokół sal znajduje się foyer oraz zaplecze techniczne o powierzchni  ponad 200 m2.

Sala wzbogacona została o przestronny taras widokowy, z którego rozprzestrzenia się widok na pasmo górskie Małych Pienin. W tych pięknych okolicznościach przyrody czuć wyjątkową tradycję regionu, która przeplata się nowoczesnością niezwykłego wnętrza. Sala bankietowa Residence to obiekt z dużymi przeszkleniami okiennymi. Wyposażona została w multimedialny, lustrzany sufit, który dodatkowo optycznie powiększa pomieszczenie i nadaje mu elegancji i luksusu.

 

CEREMONIE PLENEROWE
Tak… o każdej porze roku

Jesteśmy przygotowani na to, by Wasz ślub odbył się w dowolnym, wymarzonym miejscu. Nie ma znaczenia, czy to wiosna, lato, jesień lub zima - malowniczy krajobraz Pienin to doskonałe tło ślubów plenerowych.

 

NOCLEGI
Tak… zostajemy na dłużej

Huczne wesele i odpoczynek w bliskości natury…. Tak, to da się połączyć! Tu, w samym centrum Uzdrowiska Szczawnica, w eleganckim, ale przytulnym hotelu, utrzymanym w atmosferze slow life. Do dyspozycji gości udostępniamy 110 przestronnych pokoi i apartamentów w budynku Hotelu Szczawnica Park **** oraz 27 apartamentów w budynku Szczawnica Park Residence, z których rozprzestrzenia się wspaniały widok na góry. Hotel poprzez szereg udogodnień, w tym zabiegi relaksacyjne i rekreację, gwarantuje udany wypoczynek.

 

MENU
Tak… dla wyrafinowanego podniebienia

O oprawę kulinarną uroczystości zadbają nasi utalentowani kucharze pod czujnym okiem Szefa Kuchni Krzysztofa Urbańczyka. Nasze menu to połączenie tradycyjnych receptur i regionalnych produktów z nowoczesnym stylem gotowania. W kuchni wykorzystywane są najnowsze techniki, które pozwalają wydobyć to, co najlepsze z pienińskich smaków. 

Hotelowa Restauracja Kwiat Paproci została uhonorowana wpisem do Żółtego Przewodnika Gault & Millau Polska 2020 – przewodnika, który tworzy kulinarną mapę najlepszych restauracji.gault & millau

POWIEDZ NAM TAK I SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

wesela@szczawnica-park.pl
+48 883 044 119
 

location

in the heart of the resort

ul. Główna 25,
34-460 Szczawnica, Polska

check on the map
newsletter

Stay in tocuh!

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close