Przyjazd
Wyjazd
Kup Voucher Kocham Pieniny Program lojalnościowy

Sala Bankietowa Residence

SALA BANKIETOWA RESIDENCE o powierzchni ponad 400 m², pomieści do 300 osób w układzie bankietowym z zachowaniem miejsca do tańczenia. Sale zaprojektowane są w układzie modułowym, co daje możliwość podziału na 5 osobnych sal, każda o powierzchni około 80 m². Dodatkowo wokół sali znajduje się foyer oraz zaplecze techniczne o łącznej powierzchni ponad 200 m².

Przestronna sala z dużymi przeszkleniami okiennymi, wzbogacona została o nowoczesny sufit z oryginalną instalacją oświetleniową opartą głównie na rozwiązaniach LED.  Wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru poprzez wykończenia przestrzeni zarówno drewnem o ciepłej barwie jak też  luksusowym kamieniem onyx, którego dodatkowe piękno wydobywa się przez podświetlenie.

Szczawnica Park Residence wyróżnia się przestronnym tarasem widokowy z którego rozprzestrzenia się widok na pasmo górskie Małych Pieniny u podnóża którego płynie potok Grajcarek. W tych pięknych okolicznościach przyrody czuć wyjątkową tradycję regionu, która przeplata się nowoczesnością niezwykłego wnętrza. W budynku Residence znajduje się 27 przestronnych apartamentów, basen i dwa jacuzzi usytułowane na kameralnych tarasach widokowych luksusowych pokoi. Na terenie ogrodów Residence znajdzie się też awangardowo przygotowana strefa relaksacyjno – wypoczynkowa oraz przestronna altana Prosecco & Wine Bar. 

Lokalizacja

W sercu uzdrowiska

ul. Główna 25,
34-460 Szczawnica, Polska

Zobacz na mapie
Newsletter

Bądź na bieżąco!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij